Reprezentanti: Porovnání verzí
Skočit na navigaci
Skočit na vyhledávání
Řádek 1: | Řádek 1: | ||
− | |||
== Reprezentovali ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – členové oddílu == | == Reprezentovali ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – členové oddílu == | ||
− | |||
* Jehličková Jaroslava, střední tratě (OH, ME, MU) | * Jehličková Jaroslava, střední tratě (OH, ME, MU) | ||
* Kynos Václav, sprinty a štafeta (ME, MU) | * Kynos Václav, sprinty a štafeta (ME, MU) | ||
Řádek 12: | Řádek 10: | ||
* Wünsch Luděk, tyč a oštěp (MU) | * Wünsch Luděk, tyč a oštěp (MU) | ||
− | === Nejsou v publikaci: === | + | === Nejsou v publikaci KdoBylKdo.pdf: === |
* Nix Tomáš, čtvrtkařská štafeta (EP) | * Nix Tomáš, čtvrtkařská štafeta (EP) | ||
* Desenský Michal, sprinty a štafety (EP) | * Desenský Michal, sprinty a štafety (EP) | ||
Řádek 18: | Řádek 16: | ||
== Reprezentanti ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – hostující za Sokol Hradec Králové nebo výkon dosáhli jako členové jiného oddílu == | == Reprezentanti ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – hostující za Sokol Hradec Králové nebo výkon dosáhli jako členové jiného oddílu == | ||
− | |||
* Krátká Báčová Anna, dlouhé tratě (MU) | * Krátká Báčová Anna, dlouhé tratě (MU) | ||
* Bednář Zdeněk, kladivo (MU) | * Bednář Zdeněk, kladivo (MU) | ||
Řádek 45: | Řádek 42: | ||
== Mistryně/mistři ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – i hostující za Sokol Hradec Králové nebo výkon dosáhli jako členové jiného oddílu (nereprezentovali dospělé) == | == Mistryně/mistři ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – i hostující za Sokol Hradec Králové nebo výkon dosáhli jako členové jiného oddílu (nereprezentovali dospělé) == | ||
− | |||
* Čermáková Soumarová Hana, střední tratě | * Čermáková Soumarová Hana, střední tratě | ||
* Jeřábek Libor, sprinty a překážky | * Jeřábek Libor, sprinty a překážky | ||
Řádek 52: | Řádek 48: | ||
== Trenéři reprezentantů ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – i mimo oddíl (neuvedení mezi reprezentanty) == | == Trenéři reprezentantů ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – i mimo oddíl (neuvedení mezi reprezentanty) == | ||
− | |||
* Bezdíček Antonín (HK, Sudán) | * Bezdíček Antonín (HK, Sudán) | ||
* Jón Jaroslav (také držitel platného oddílového rekordu v trojskoku 15,40) | * Jón Jaroslav (také držitel platného oddílového rekordu v trojskoku 15,40) | ||
* Jón Jiří (byl držitelem oddílového rekordu v trojskoku 14,61) | * Jón Jiří (byl držitelem oddílového rekordu v trojskoku 14,61) |
Verze z 13. 5. 2014, 22:01
Obsah
- 1 Reprezentovali ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – členové oddílu
- 2 Reprezentanti ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – hostující za Sokol Hradec Králové nebo výkon dosáhli jako členové jiného oddílu
- 3 Reprezentanti jiných států v kategorii dospělých – hostující za Sokol Hradec Králové
- 4 Mistryně/mistři ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – i hostující za Sokol Hradec Králové nebo výkon dosáhli jako členové jiného oddílu (nereprezentovali dospělé)
- 5 Trenéři reprezentantů ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – i mimo oddíl (neuvedení mezi reprezentanty)
Reprezentovali ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – členové oddílu
- Jehličková Jaroslava, střední tratě (OH, ME, MU)
- Kynos Václav, sprinty a štafeta (ME, MU)
- Matoušek Josef, kladivo (OH, ME, MU)
- Metelková Pojezdalová Taťána, dlouhé tratě, silnice, běh do vrchu (MS, ME, MU)
- Doksanský Mňuk Václav, sprinty (MU)
- Moravec Miloslav, víceboje a 400m př. (ME, MU)
- Tomáš Josef, dlouhé tratě (OH, ME, MU)
- Wimmer Josef, čtvrtkař (MU)
- Wünsch Luděk, tyč a oštěp (MU)
Nejsou v publikaci KdoBylKdo.pdf:
- Nix Tomáš, čtvrtkařská štafeta (EP)
- Desenský Michal, sprinty a štafety (EP)
- Doležal Jan, halový víceboj (MU)
Reprezentanti ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – hostující za Sokol Hradec Králové nebo výkon dosáhli jako členové jiného oddílu
- Krátká Báčová Anna, dlouhé tratě (MU)
- Bednář Zdeněk, kladivo (MU)
- Beran Jiří, střední a dlouhé tratě (MU)
- Fiedler František, skoky a víceboje (MU)
- Frič Jaromír (1953), víceboje (ME, EP, MU)
- Heger Jaroslav, střední tratě (MU)
- Charvát Jaroslav, kladivo (ME, EP, MU)
- Knejp Jiří, víceboje (EP)
- Kynos Jiří, sprinty a štafeta (OH, ME, MU)
- Lajbner Václav, disk, také trenér (MU)
- Valentová Lajbnerová Zuzana, víceboje (OH, MS, EP, MU)
- Landmesser Cmero Patrik, oštěp (EP, MU)
- Markl Jiří, skoky (MU)
- Matoušek Milan, kladivo (MU)
- Morkes Martin, sprinty a štafety, dálka (EP, MU)
- Nohejl Jaroslav (? Miroslav), štafeta (MU)
- Novotný Petr, sprint (MP)
- Prouzová Kostková Jitka, disk (ME, EP, MU)
- Vidrna Jaroslav, disk, také trenér (ME, MU)
Reprezentanti jiných států v kategorii dospělých – hostující za Sokol Hradec Králové
- Bician Andrej – SVK – víceboje (EP)
- Perun Guber Jasminka – BiH – střední a dlouhé tratě, dlouhé překážky (OH, EP)
- Karperová Hrdličková Miriam – SVK – hladká i překážková čtvrtka (ME, EP)
Mistryně/mistři ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – i hostující za Sokol Hradec Králové nebo výkon dosáhli jako členové jiného oddílu (nereprezentovali dospělé)
- Čermáková Soumarová Hana, střední tratě
- Jeřábek Libor, sprinty a překážky
- Krejčí Kudrnová Galina, překážky a dálka
- Prokopová Brunclíková Sylva, 400m př.
Trenéři reprezentantů ČSR, ČSSR, ČR v kategorii dospělých – i mimo oddíl (neuvedení mezi reprezentanty)
- Bezdíček Antonín (HK, Sudán)
- Jón Jaroslav (také držitel platného oddílového rekordu v trojskoku 15,40)
- Jón Jiří (byl držitelem oddílového rekordu v trojskoku 14,61)